Dvacetiletý Raška se narodil v Kopřivnici, prošel ale mládežnickými týmy Třince a další zkušenosti sbíral v prvoligovém Frýdku-Místku. Několik zápasů odehrál i za extraligové Oceláře a poslední dva roky nastupoval v týmu Rimouski Océanic v soutěži QMJHL.

V průběhu loňské sezony podruhé v řadě startoval na juniorském světovém šampionátu, odbyl si premiéru v seniorské reprezentaci a prošel i draftem NHL, ve kterém na něj v sedmém kole ukázalo San Jose. S tím pak podepsal i tříletý nováčkovský kontrakt. „Neměl jsem žádné náznaky, že by k tomu mohlo dojít. Ale potom mi zavolal agent, že by mě chtěli podepsat, z čehož jsem měl velkou radost,” říkal tehdy pro Deník.

Utkání 36. kolo hokejové extraligy: HC Vítkovice Ridera - HC Olomouc, 28. prosince 2021 v Ostravě. Pavel Kubina.
Kubina: Varaďa? Má na NHL. Titul s Vítkovicemi mi chybí, mrzet to bude do smrti

Raška dostal šanci už v přípravě před sezonou, ve které zaujal. Do prvního týmu Sharks se přesto nevešel a sezonu začal na farmě. Za tým San Jose Barracuda odehrál 21 zápasů, dal dvě branky, přidal čtyři asistence a dnes v noci si odbyl premiéru v NHL.

Mladý útočník zasáhl do duelu proti Detroitu, nad kterým San Jose vyhrálo 3:2 v prodloužení. Raška byl na ledě u vyrovnávacího gólu Sharks na 2:2 a ve své premiéře si tak připsal jeden plusový bod a tři srážky. V utkání odehrál šest a půl minuty.