Turnaje se zúčastnila družstva Dívčího hokejového výběru Čech, Moravy a Slovenska, HC Kometa Úvoz Brno, MHK Kežmarok, VSK Technika Brno, HC Černí vlci (společný klub HC Rožnov pod Radhoštěm a HC Kopřivnice) a domácí celek HC Frýdek-Místek.

Z celkového prvenství se nakonec po právu radovali mladí hokejisté z Frýdku-Místku, kteří postupně na turnaji porazili Černé vlky 3:0, Kežmarok 16:4, brněnskou Techniku 4:1, výběr dívek 9:4 a Kometu Úvoz dokonce 10:0. „Mezi nejlepší střelce družstva patřil s deseti góly Tomáš Vlček, Vojta Lednický dal branek sedm,“ řekl Jaromír Konečný z vítězného celku. Mezi dalšími střelci se objevili: Adam Urban 6, Vojtěch Pindel 6, Filip Matějka 4, Jiří Hrček 3, Pavel Srníček 3 a po jednom zásahu zaznamenali Matěj Palarčík, Ondřej a Matěj Popročtí. „Nutno pochválit za podané výkony také oba naše brankáře Gabriela Hubáčka a Marka Pohanku. Pochvalu si však ale zaslouží všichni hráči,“ chválil Konečný.

Stříbrná pozice nakonec připadla Černým vlkům, třetí se umístil Dívčí výběr. Na čtvrté pozici skončil slovenský MHK Kežmarok, pátá HC Kometa Úvoz a na posledním šestém místě byla brněnská Technika.

Vítězný tým z Frýdku-Místku bude jako jediný reprezentovat Českou republiku na mezinárodním hokejovém turnaji RIGA CUP v Lotyšsku, který se uskuteční v březnu letošního roku. „Jedná se o hodnotný turnaj, což potvrzuje i skutečnost, že se tohoto turnaje v loňském roce zúčastnilo 107 týmů. Letos jsou ve skupině ročníků 2000 a 2001 přihlášeny tři celky z Finska, tři z Ruska, tři z domácího Lotyšska a po jednom z Dánska, Slovenska a náš tým,“ vypočítal Jaromír Konečný z HC Frýdek-Místek.

„Touto cestou bych chtěl jako vedoucí družstva požádat sponzory o finanční pomoc na sportovní vybavení jako dresy a štulpny, startovné a dopravu, abychom důstojně reprezentovali nejen samotné město Frýdek-Místek, ale i naší vlast. Můj e-mail je: konecny.jaromir@email.cz,“ uzavřel Konečný.