HC Frýdek-Místek – HC Zubr Přerov 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)

Perlička: Na vítězství domácího celku se podílel nejvíce obránce Milan Ovšák, který přihrál na první tři branky Frýdecko-Místeckých. Domácí tak vrátili svému soupeři z úvodního kola, kdy utkání skončilo stejným rozdílem ve prospěch Zubrů.

Branky: 18. Mikšan (Ovšák), 35. Slovák (O. Sluštík, Ovšák), 58. Mach (Ovšák, Slovák), 60. Slovák – 25. Sedlák (Pala, Faltýnek), 55. Brančík (Kundrátek). Rozhodčí: Fiedler – R. Vengřín, M. Vengřín. Vyloučení: 7:10 (navíc: Vlček 10 minut). Využití: 1:1.

Radim Nečas (trenér HC Frýdek-Místek): Věděli jsme, že nás čeká velice těžký soupeř, i proto jsem hráče nabádal, abychom nepropadali ve středním pásmu. V úvodu zápasu nás hosté přitlačili, ale nám se podařilo jít do vedení. Ve druhé části hry jsme zbytečně faulovali a šli jsme do tří. Tím jsme jim dovolili vyrovnat, ale poté se nám díky Slovákově trefě opět podařilo odskočit na rozdíl jediné branky. Pak nás Přerov přitlačil, dokonce vyrovnal, ale měli jsme dnes štěstí, když v závěru skóroval ještě Mach. Nám se pak podařilo všemi silami vedení udržet a v power play vlastně vrátit soupeři stejnou porážku, kterou jsme utrpěli u nich.

Více přineseme v příštích dnech v tištěném vydání Frýdeckomísteckého a třineckého deníku rubrice Sport Frýdeckomístecka.