Nejlepší gólman první ligy v dresu Přerova, odkud se stěhoval z brněnské Komety, bude ve Slezsku chytat do konce sezony. V extralize ale nastoupil naposledy v lednu za Pardubice. „Jsem nadšený za příležitost být součástí týmu jako jsou Oceláři. Je to tým, který dlouhodobě bojuje o nejlepší umístění v extralize. Budu se snažit toho využít a týmu pomoci udržet se tam, kde nyní je,“ řekl Kacetl.

„Podle náznaků ze zámoří se blíží moment, kdy se rozjede NHL a tamní kluby si stahují své hráče na kempy. To se týká i Josefa Kořenáře, který naposledy odchytal úterní derby s Vítkovicemi. Kvůli náročnému programu extraligy je nutné mít k dispozici brankáře, který je schopen ihned naskočit,“ zdůvodňuje angažmá brankáře s 221 starty v nejvyšší hokejové soutěži sportovní ředitel Třince Jan Peterek.

Posilu na brankoviště vítá i hlavní trenér Václav Varaďa. „Ondřej je zkušený brankář, který v dresu Přerova předváděl stabilní výkony. V létě jsme proti němu nastoupili v Generali Česká Cup a hodně nás trápil. Jsem rád, že kývl na naši nabídku a připojil se k týmu. Ještě není jisté, kdy přesně nastoupí. O jeho zápasové vytížení ale nemám obavy,“ připomněl Varaďa možnost nastoupit za partnerský Frýdek-Místek. Do něj se po skončení juniorského mistrovství světa v Edmontonu nevrátí Nick Malík, který chce v kariéře pokračovat v zámoří.