HC FRÝDEK-MÍSTEK – VHK VSETÍN 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)

Frýdečtí hokejisté chtěli navázat na své předešlé vítězství na ledě Břeclavi, chyběl jim ale nemocný útočník Kolařík, stejně na tom byl i brankář Chvostek. Toho však v bráně zastoupil Kubáň, který čelil spoustě střel, ale nakonec si na něm všichni vsetínští hráči vylámali zuby. „Andreas byl dnes výborný, má lví podíl na našem vítězství," chválil svého svěřence po utkání trenér Radim Nečas. Frýdek šel do vedení už ve 4. minutě, kdy se po Stránského střeleckém pokusu prosazoval Ivan. Na jeho branku v prostřední části utkání navázali ještě J. Sluštík se Samiecem. Hokejisté Frýdku-Místku tak svého soka nejen že porazili podruhé v této sezoně, navíc se na něj v tabulce i bodově dotáhli.

V dalším kole se hokejisté Frýdku představí už zítra na ledě brněnské Techniky, doma si to pak v sobotu 23. listopadu rozdají od 17 hodin s Porubou.

Branky: 4. Ivan (Stránský), 25. J. Sluštík (Ovšák, Ivan), 38. Samiec (O. Sluštík). Vyloučení: 7:7, navíc Tichý (VS) trest do konce utkání, Vítek (VS) 5 minut + trest do konce utkání, O. Sluštík (FM) 5 minut + trest do konce utkání, využití: 1:0, diváci: 113.
Frýdek-Místek: Kubáň – Krutil, Ovšák, Gajda, Vacula, Měkýš, Čintala, Richter, Kopún, Gogolka, Stránský, Samiec, Ivan, Slovák, Mach, J. Sluštík, O. Sluštík. Trenér: Radim Nečas.
Další utkání 19. kola: Jestřábi Prostějov – HC Orlová 5:4, Slezan Opava – Lvi Břeclav 1:2, Valašské Meziříčí – Technika Brno 1:7, Nový Jičín – RT Torax Poruba 2:4, Zubr Přerov – SHK Hodonín 1:2 po nájezdech.

(mar)