Hned v tom prvním se střetla Kozubová s lídrem Beskydské amatérské hokejové ligy HC Czarne Pantery. Kozubová začala dobývat branku soupeře od prvního střídání a hned se jí to vyplatilo. Díky důrazu před brankou šli hokejisté Kozubové do vedení. Panteři ovšem minutu na to srovnali. Zbytek prvního poločasu se oba týmy střídaly ve vedení, poločas skončil 3:3. Ve druhé půli pokračovala Kozubová důraznou hrou ve středním pásmu. Panteři se tak dostávali před gólmana Heczka pouze sporadicky, zato Kozubová střílela góly. Zápas nakonec skončil vysokým vítězstvím Kozubové v poměru 10:4, čímž svému soupeři oplatila porážku z úvodního kola.

Ve druhém střetnutí 6. kola bojovali Buldoci o šanci dotáhnout se na rozdíl jediného bodu ke svému soupeři - Dynamu Mosty. První duel vyhrály Mosty 2:1. Zápas se odehrával v podobném duchu jako předchozí duel. Buldoci rychle vedli po trefě D. Pietrasze, avšak záhy srovnal I. Lysek. Za další minutu poté prostřelil gólmana Buldoků střelou téměř z poloviny hřiště P. Bocek. Stejný hráč pak přidal ještě třetí branku. Zbytek zápasu se odehrával v křeči Buldoků, kteří nedokázali využít ani největší příležitosti. Dynamo Mosty si tak zaslouženě připisuje do tabulky tři body.

Poslední zápas šestého hracího dne sehrál Hrádek se Stříteží. První polovina utkání byla v režii Hrádku, který měl více ze hry, ale Střítež držela s favoritem krok. Až v závěru první poloviny se podařilo Hrádku odskočit na rozdíl jedné branky. Ve druhé polovině navýšil Hrádek své vedení, jenže záhy polevil v koncentraci. Hosté ze Stříteže toho využili, zvýšili aktivitu a opět se dotáhli na rozdíl jediné branky. Střítež se mohutně snažila o vyrovnání, ale čtvrtý gól v jejich síti tři minuty před koncem utkání definitivně rozhodl o třech bodech pro domácí Hrádek.

V 7. kole na sebe narazí (čtvrtek 25. listopadu): Střítež - Buldoci (20.30 h), Mosty - Kozubová (22.00 h), Hrádek - Pantery (23.30 h).

VÝSLEDKY

HC Czarne Pantery – HC Kozubová 4:10 (3:3). Branky: 3. Wrobel (Maciejczyk), 4. Maciejczyk (Wrobel), 14. Maciejczyk, 29. Walega - 2. Lisztwan, 4. Lisztwan (Kostka), 13. Lisztwan (D. Heczko), 24. Worek, 24. Brauner (Bocek), 25. Kostka, 29. Di-Giusto, 31. D. Heczko (Di-Giusto), 38. Worek, 40. Brauner (Karch). Vyloučení: 1:1, bez využití. HC Dynamo Mosty – HC Buldoci 3:1 (2:1). HC Hrádek – HC Technici Střítež 4:2 (2:1). Branky: 11. T. Cieslar (P. Cieslar), 19. B. Gorny (J. Pav), 27. Branczyk (Kopaniak), 38. Fizek (Branczyk) - 12. Tomanek (Supik), 34. T. Swienczek. Vyloučení: 3:0, využití: 0:1.

Kanadské bodování soutěže: 1. Wojciech Maciejczyk 17 (10 branek + 7 asistencí), 2. Zbigniew Wróbel 14 (7 + 7), 3. Robert Marek (vš. Pantery) 10 (5 + 5), 4. Martin Lisztwan (Kozubová) 9 (6 + 3) a Mateusz Dudkiewicz (Pantery) 9 (8 + 1).