Do Frýdku zavítaly dva týmy ze sousedního Slovenska (HK Brezno a HK Ružinov 99 Bratislava) a dvě české družstva HK Nový Jičín a VSK Technika Brno.

Po dvoudenním klání se z celkového prvenství nakonec radovali hokejisté Nového Jičína, druhý skončil domácí celek a bronz putoval na Slovensko do Bratislavy. Čtvrté skončilo Brezno a poslední příčka připadla na hokejisty brněnské Techniky.

Po skončení turnaje byly předány ceny i nejlepším jednotlivcům. Nejlepším brankářem se stal Vladimír Cibulka z Bratislavy, nejlepším obráncem byl vyhlášen Lukáš Mesároš z Brezna, nejlepším útočníkem Eryk Sztwiertnia z domácího Frýdku-Místku. Z téhož oddílu pak vzešel i nejlepší střelec turnaje, kterým se stal Jakub Kurowski. Vítězný celek Nového Jičína získal v individuálním ocenění ještě cenu za nejproduktivnějšího hráče, kterým byl pořadateli vyhlášen Adam Toman.

Hokejisté HC Frýdek-Místek vstoupili do turnaje utkáním proti nedalekému rivalovi z Nového Jičína a po velkém boji se nakonec radovali z vítězství 4:3. Druhé utkání obstarali hokejisté Techniky Brno a Brezna. Zápas nabídl vyrovnanou partii, ve které bylo nakonec k vidění sedm branek. Úspěšnější bylo Brezno, které zvítězilo rovněž poměrem 4:3. Do dalšího střetnutí zasáhli již i hráči bratislavského Ružinova. Ti ale nestačili na celek Nového Jičína a prohráli vysoko 4:9. Další jednoznačnou záležitostí byl duel Frýdku-Místku a druhého slovenského účastníka na turnaji, Brezna. Frýdečtí se se svým soupeřem nemazlili a rozprášili jej poměrem 12:3. V posledním utkání prvního hracího dne změřili síly hráči Brna a Ružinova, takže se střetly celky, které v turnaji ještě nebodovaly. Hráči Techniky se snažili, leč na svého soupeře nestačili a prohráli 0:3.

Druhý hrací den otevřel duel Brna s Novým Jičínem. Jičínští potvrdili roli favorita, když zvítězili vcelku hladce 7:2. V následném střetnutí mohli svěřenci frýdeckého trenéra Miroslava Kameníka rozhodnout o svém prvenství na turnaji, jenže domácí hokejisté překvapivě Bratislavě podlehli 1:3 a svou situaci si značně zkomplikovali. A právě Novojičínští dokázali klopýtnutí svého soka využít, když po boji porazili Brezno 5:4. Závěrečné dva zápasy již na celkovém prvenství Nového Jičína nic nezměnily. Frýdek porazil trápící se Techniku 6:3 a v posledním utkání turnaje porazil Ružinov tým Brezna 3:1.

HC Frýdek-Místek: Badura, J. Válek, Hykl, Flegr, Pešat, Fluksa, Wojtyla, Housa, Kurowski, Kocháň, Staffa, Rykala, Carbol, V. Válek, Matějka, Dostál, Sztwiertnia, Čverčko, Flok, Sikora

HK Nový Jičín: Vrtělka, Jeřábková, Csapai, Kysučan, Bartoň, Toman, Pecha, Dvorský, Juříček, Škubala, Palička, Bartko, Frydrych, Hruška, M. Kovařčík, O. Kovařík

(mar)