Skóre utkání otevřel po deseti minutách hry pardubický Říčka, už za dvě minuty ale srovnal Daňo. Jenže hosté si vzali vedení rychle zpátky a dlouho drželi těsný náskok.

Pak ale přišla 47. minuta a gól Marinčina na 2:2. Další branka už nepadla, nerozhodlo ani prodloužení, a tak se šlo na nájezdy.

Po pěti sériích to bylo 1:1 a drama tak pokračovalo. Coby desátý v pořadí udeřil hostující Poulíček, na straně Ocelářů naopak selhal Nestrašil a vítězný pokřik si tak v kabině zakřičelo Dynamo.

HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice 2:3 sn. (1:2, 0:0, 1:0 - 0:0)

Branky a nahrávky: 13. Daňo (Martin Růžička, P. Vrána), 47. Marinčin (A. Nestrašil, M. Doudera) – 11. Říčka (J. Mikuš, Poulíček), 15. Říčka, rozh. nájezd Poulíček. Rozhodčí: Obadal, P. Stano - D. Hynek, Ganger. Vyloučení: 2:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 3550. 

Třinec: Marek Mazanec – Kundrátek, D. Musil, Marinčin, M. Doudera, M. Adámek, Jaroměřský, Zahradníček – Martin Růžička (A), P. Vrána (C), Daňo – O. Kovařčík, Miloš Roman, A. Nestrašil – Hrňa, Marcinko, O. Šedivý – Dravecký (A), R. Szturc, Hrehorčák. Trenér: Varaďa.