Krátoška v Mountfieldu vedl juniory. Zkušenosti má ale také ze spolupráce právě s Varaďou, jelikož spolu koučovali reprezentační výběry do devatenácti a dvaceti let. Bývalý extraligový hokejista na východě Čech skončil z rodinných důvodů. „Naštěstí se vše vyvíjí dobře a já se mohl začít porozhlížet po něčem novém. V tu chvíli mi zavolal nejdříve Václav Varaďa a poté i sportovní ředitel Honza Peterek, se kterým jsem i něco odehrál,” připomněl Aleš Krátoška.

Zájmu si podle svých slov váží a na práci se těší. „Jsem tu proto, abych klubu pomohl udržet se tam, kam se za ta léta vypracoval,” dodal majitel kompletní sbírky medailí z nejvyšší české soutěže.

REALIZAČNÍ TÝM
OCELÁŘŮ TŘINEC:

Šéftrenér organizace, hlavní trenér: Václav Varaďa
Asistenti trenéra: Marek Zadina,
Aleš Krátoška
Vedoucí týmu, trenér brankářů: Jaroslav Kameš
Videokouč: Dalibor Pail
Kondiční trenér: Marek Gryc
Kustodi: Pavel Smelík, Jan Lamacz
Fyzioterapeut: Martin Výtisk
Masér: Petr Srbecký

Za nového spolupracovníka je rád i samotný Varaďa. „Aleš je velmi zkušený trenér, kterého velmi dobře znám a vím, jak pracuje a co od něj čekat. Cítím a věřím, že naší organizaci může hodně pomoci,” uvedl hlavní trenér.

„Aleš Krátoška je kvalitní trenér a bývalý výborný útočník. Jako trenér má dlouholeté zkušenosti jak z dospělého, tak i z mládežnického hokeje. Věřím, že společně s asistentem Markem Zadinou a trenérem brankářů Jaroslavem Kamešem pomůžou Vencovi Varaďovi v nadcházející náročné sezoně,“ řekl sportovní ředitel Ocelářů Jan Peterek s tím, že ve volném čase bude Krátoška vypomáhat v akademii s rozvojem individuálních dovedností mladých talentovaných hokejistů.