Jak to tak často bývá, nikdo nechce moc říct. Určitě ne taktiku, změny v sestavě, nebo ani kdo se postaví do branky. V Třinci to platí dvojnásob, protože ať se v brankovišti objeví fantom vyřazovacích bojů Ondřej Kacetl, či neméně kvalitní Marek Mazanec, strádat na tomto postu Oceláři nebudou.

Hokejový obránce Třince Jakub Jeřábek.
Ocelář Jeřábek poslal vzkaz z nemocnice: Zanechte útoků, šlo o nešťastnou náhodu

"Jsem napnutý jak na kšandy," smál se Mazanec ve čtvrtek dopoledne. "Čekáme na ceremoiál," doplnil ho parťák. Z toho je zjevné, že verdikt nevědí ani sami aktéři. "My už to víme, brankáři se to dozvědí v pátek a Budějky i vy si lámejte hlavu," byl tajemný trenér Zdeněk Moták.

"Konzultujeme to s trenérem brankářů, který na tom rozhodnutí má největší podíl. S Čavarem jsme se shodli všichni tři," dodal, přičemž řeší i obsazení jednoho z obránců na první přesilovku, jelikož Jakub Jeřábek je po zlomenině nohy mimo hru.

Hokejová extraliga: poslední Kladno senzačně porazilo Třinec 5:2.
Mistr dostal šokující lekci: Jágrovi Rytíři cestou do baráže smetli Oceláře

A co říká na Motor jakožto prvního protivníka v cestě za obhajobou? "Kvalitní soupeř, vyrovnaný ve všech řadách, který má koncové, nebezpečné hráče, výborného gólmana, kvalitní obranu a pozoruhodný útok," vysekl poklonu Zdeněk Moták.

Jak nahlíží na soupeře útočníci Daniel Voženílek s Andrejem Nestrašilem a brankáři Marek Mazanec a Ondřej Kacetl, se podívejte se videu Deníku.