Autobus s otevřenou střechou, zlatou třineckou familií a Masarykovým pohárem na palubě, odjel od Werk Areny v úterý po poledni. Jeho první zastávkou bylo ředitelství Třineckých železáren, kde proběhla autogramiáda pro zaměstnance generálního partnera klubu.

Zlatí hoši poté pokračovali k nemocnici Agel na Podlesí, následně k magistrátu města a na náměstí před kulturní dům Trisia. Vrcholem programu byla téměř tříhodinová otevřená autogramiáda celého týmu, která se stejně jako v minulých letech konala před Kauflandem.

Hokejisté Třince se stali popáté v řadě extraligovými šampiony (28. 4. 2024). Ve finálové sérii porazili Pardubice 4:3 na zápasy.
OBRAZEM: Třinec slaví pátý titul v řadě, dorovnal rekord Vsetína

Oceláři porazili ve finálové sérii Pardubice 4:3 na zápasy, když ten sedmý rozhodující na východě Čech rozhodl na začátku druhého prodloužení útočník David Cienciala. Bezprostředně po strhujícím utkání měl jasno, jaké že budou mistrovské oslavy. „Brutální,“ usmíval se. A měl pravdu.

„Každý rok říkáme, že mistrovská jízda se nikdy neomrzí. A neomrzela se ani letos, i když play-off bylo náročné. Síly na oslavy ale máme, máme to nastavené. Oslavit je to potřeba, zapamatovat taky. Mladí to odtáhnou, my starší se přidáme," řekl kapitán třineckých Ocelářů Petr Vrána.