Dvaatřicetiletý Adam Polášek bude od příští sezony působit v Litvínově. „Jsem moc rád, že jsem v Třinci dostal před sezonou šanci. Přišel jsem sem s tím, že chci poznat kouzlo vítězného týmu a to štěstí jsem měl. Celou kariéru jsem čekal na týmový úspěch, v Třinci to bylo poprvé a nikdy v životě na to nezapomenu," řekl pro klubový web Adam Polášek.

Polášek přišel do Třince před minulou sezonou ze Sparty. V součtu play-off odehrál v dresu Ocelářů 64 utkání, v nichž zaznamenal 8 bodů (2+6). „Adam Polášek splnil přesně to, kvůli čemu do Třince přicházel. Moc mu za jeho služby děkujeme a přejeme hodně štěstí v dalším angažmá,“ uvedl sportovní ředitel klubu Jan Peterek.

Slavný gólový puk Oceláře Daniela Voženílka bylo možné získat v aukci.
O puk Voženílka z času 59:59 se strhla v aukci velká mela. Za kolik se vydražil?

S Oceláři se loučí také třiatřicetiletý bek Petr Šenkeřík a osmadvacetiletý kanadský útočník Adam Helewka. Šenkeřík odehrál včetně vyřazovacích bojů 17 zápasů (0+1), Helewka pak 24 (5+5). „Petrovi i Adamovi rovněž děkujeme za jejich služby. Přišli až ve finiši základní části, oba ale odcházejí jako mistři. Přeju jim všechno dobré v další kariéře,“ prohlásil Jan Peterek.

Fandové třineckých hokejistů hodně řeší budoucnost elitního útočníka Daniela Voženílka, který dopomohl na domácím mistrovství světa ke zlaté medaili. Sám hráč projevil zájem se v kariéře posunout. Zájem je jak z Evropy, tak NHL. Podle posledních zpráv by mohl zamířit osmadvacetiletý rodák z Pardubic do Švýcarska. Portál Blick.ch v pondělí přinesl zprávu, že by měl Voženílek podepsat dvouletou smlouvu s Zugem, trojnásobným mistrem tamní nejvyšší soutěže.