Jak jste tu situaci viděl?

Jako moji chybu. Měl jsem to zahrát lépe. Chtěl jsem to rozehrát na spoluhráče, ale netrefil jsem to o mantinel dobře a ten jejich hráč to přečetl. Laciný gól.

Mohlo to ovlivnit zápas nebo váš výkon?

Mně to neovlivnilo, cítil jsem se celý zápas dobře, ale samozřejmě mě to mrzí, protože branka přišla na konci druhé třetiny a do kabin se šlo za stavu 2:2.

Jak moc mrzí ztráta dvougólového vedení?

Takový je už sport. Ale je třeba vidět, že Olomouc hrála dobře už za stavu 2:0, výborně bruslila. Góly jsme ale dávali jen my. Pak se to bohužel otočilo. I s tím mým přičiněním. Měli jsme i smůlu.

Olomouci se v Třinci tradičně daří. Nemáte z ní už depresi?

To ne (úsměv). Je teprve začátek sezony a každý jezdí jako o život. Na startu jsou nepříjemní všichni. Že máme proti Olomouci doma nevalnou bilanci, to si nepřipouštíme.

Třinecký gólman neměl v neděli svůj den.

S kolegou Hrubcem se na startu sezony střídáte v brance pomalu v každém zápase. Čím to?

To se musíte zeptat trenéra. Asi chce mužstvu dát nový impuls. My to bereme sportovně a podporujeme se. Ono je důležité, abychom už vyhráli nějaké zápasy. Pak bude jedno, jestli s Šimonem nebo se mnou v brance.

No právě - vstup do soutěže vám nevyšel a teď vás čeká série venkovních zápasů. To asi není moc povzbudivé, ne?

Prohrát v úvodu dva zápasy určitě není povzbudivé, ale aspoň jsme podali lepší výkon než ve Zlíně. Že nás čekají teď venkovní zápasy, to nijak nevnímáme. Sami víme, že je třeba hrát tak, abychom už bodovali. Jestli to bude venku, to není tak podstatné.