„Po druhé třetině vedete rozdílem dvou branek a pak dostanete laciný gól na dva tři. Přitom jsme hráli přesilovku. Pak dostanete vyrovnávací gól, to se těžko zvedáte,“ mrzelo po utkání domácího trenéra Vlastimila Wojnara.

Jeho svěřenci šli do zápasu s jasnými odhodláním. Už ve 3. minutě poslal rysy do vedení zkušený Mikulík. Na jeho gól sice hosté zareagovali, jenže Čmiel s Novotným znovu vrátil na domácí stranu klid. Třetí třetina a následný vstup do prodloužení se už domácí družině moc nepovedl. „Pro nás je to velká škoda. I tak si ale myslím, že jsme byli lepší. Bohužel je z toho pouze bod,“ dodal Wojnar.

Ve 26. kole Chance ligy budou rysi zajíždět na Vysočinu. Duel s jihlavskou Duklou je na pořadu již zítra od 17.30 hodin.

HC FRÝDEK-MÍSTEK – HC SLAVIA PRAHA 3:4 (1:0, 2:1, 0:2 – 0:1) po prodloužení

Branky: 3. Mikulík (Kafka), 31. Čmiel (Hrachovský, Motloch), 36. Novotný (Kafka) – 24. Vlček (Jar. Brož), 41. Vrdlovec (Jar. Brož), 48. Kuťák (Vrdlovec), 62. Šmerha (Barák, Kuťák). Rozhodčí: Barek, Cabák – Hanzlík, Zedník. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:1. Oslabení: 0:1. Diváci: 1168.

Frýdek-Místek: Daneček – D. Stránský, Haman, L. Kovář, Michálek, J. Adámek, Hrachovský – Kafka, Novotný, Mikulík – Eret, Przybyla, Stuchlík – Tomi, Kaukič, Klimša – Nestrašil, Čmiel, Motloch. Trenér: Vlastimil Wojnar. (sch)