Pro Litvínov tak skončila dvanáctizápasová série bez porážky na domácím ledě. Utkání rozhodl osm sekund před koncem prodloužení v oslabení Kamil Kreps. Oceláři tak dokonali skvělý obrat v zápase, ve 25. minutě totiž prohrávali 0:3.

V nastavení byli aktivnější domácí, ale když své šance nevyužili. A hosté je potrestali. Osm vteřin před koncem v oslabení rozhodl Kreps. Litvínov tak doma prohrál poprvé od 16. září a premiérově v sezoně prohrál utkání, ve kterém musel absolvovat prodloužení nebo samostatné nájezdy.

HC Verva Litvínov - HC Oceláři Třinec 3:4 v prodl. (1:0, 2:2, 0:1 - 0:1)

Branka a nahrávka: 13. M. Hanzl (R. Hanzl), 21. V. Hübl (Kubát, Gula), 25. R. Hanzl (M. Hanzl, T. Pavelka) - 31. M. Doudera (Hrňa, Irgl), 39. Kreps (Irgl), 42. Kane (Adamský, Nosek), 65. Kreps (Rákos). Rozhodčí: Hradil, Roman Svoboda - Ondráček, Kokrment. Vyloučení: 5:5. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 5285.
Litvínov: Janus - Gula, Kubát, T. Pavelka, Sörvik, F. Pavlík, Z. Sklenička, Kokeš - Gerhát, V. Hübl, Lukeš - M. Hanzl, R. Hanzl, J. Černý - M. Hořava, Šimeček, Trávníček - Dufek, Válek, Jurčík. Trenéři: Rulík, D. Stránský a Šlégr.