Oceláři začali ve městě Škodovky velmi dobře a v desáté minutě se dostali zaslouženě do vedení, o což se postaral Kundrátek.

„Poučili jsme se z pátečního utkání, které se nám nepovedlo. Něco jsme si k tomu řekli a na klucích bylo vidět, že dnes chtěli vyhrát," řekl za hostující lavičku Marek Zadina.

Třinec přidal po jednom gólu i ve druhé a třetí třetině, kdy se trefili Hrňa a Daňo. „Ve třetí třetině jsme čekali tlak soupeře, chtěli jsme hrát zodpovědně z obrany. Kluci do toho dali srdce, odbojovali to, patří jim velký dík,” dodal Zadina.

Třinec padl v Pardubicích.
Oceláři padli. Znovu nestačili na Dynamo

Velmi dobré utkání odchytal hostující gólman Mazanec, který si připsal 23 zákroků a má druhou nulu sezony. „Jde o vizitku celého týmu. Když jsem letos vychytal nulu, nebyl to zápas, kdy jsem měl 45 zákroků a mohl bych siříct, že je to jenom moje zásluha. Těch zásahů jsem dnes nepotřeboval ani pětadvacet," prohlásil.

BK Mladá Boleslav – HC Oceláři Třinec 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 10. Kundrátek (Marinčin, A. Nestrašil), 38. Hrňa (Chmielewski, Marcinko), 59. Daňo (Martin Růžička). Rozhodčí: Šír, Horák – Kis, Šimánek. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 588.

Třinec: Marek Mazanec – M. Doudera, Marinčin, D. Musil, Kundrátek, Jaroměřský, M. Adámek, Zahradníček – Daňo, P. Vrána, Martin Růžička – A. Nestrašil, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Hrňa, Marcinko, Chmielewski – Hrehorčák, Miloš Roman, Dravecký. Trenér: Varaďa.