Na dva góly Litvínova odpověděl nejprve střelou do tyčky, kterou prozkoumával sudí u videa, Slovák Tomík a vzápětí ranou od modré snížil jeho krajan Malec. Porážku odvrátil v poslední minutě Štefanka, jehož střela od modré proskákala až za Fraňka. Rozhodovalo se v penaltách, které rozhodl ve čtvrté sérii Jenáček.

Třinec – Litvínov 2:3 po sam. nájezdech (0:0, 1:2, 1:0).

Branky: 39. Malec (P. Barinka), 60. J. Štefanka (Sekeráš), – 31. Lukeš (Černý), 34. Benda (Tomas), rozhodující nájezd Jenáček. Rozhodčí: Polák – Barvíř, Blümel.

Vyloučení: 4:7.

Využití: 1:1.

Diváci: 2476.

Muž zápasu: Sekeráš

Třinec: Vojtek – Seman, Malec, Sekeráš, Výtisk, Andersons, Pácal – P. Barinka, Peterek, Moravec – Tomík, J. Štefanka, Polanský – Steber, Kolusz, Korhoň. Trenér: Kopřiva.

Litvínov: Franěk – L. Poživil, Šlégr, Punčochář, O. Poživil, Švarný, Tůma, Vobořil, Skuhrovec – Černý, Reichel, Lukeš – Jenáček, Branda, Kubinčák – Benda, Bahenský, Tomas – Trávníček, Rindoš, Sklenička. Trenér: J. Hübl st.

Hlasy trenérů:

Jiří Juřík: bylo to vyrovnané, ale my se trápíme vkoncovce. Šance si vytvoříme, ale nedokážeme to do branky protlačit. Klukům chybí pohoda a sebevědomí vkoncovce a od toho se to odráží. Ipřesto chci tým pochválit za bojovnost. Bod jsme vydřeli, ale potřebovali jsme bodovat naplno, takže jsme zklamaní.

Jaroslav Hübl st: Jeli jsme takovou dálku a chtěli jsme odvést nějaký ten bod. Mohli jsme mít tři, ale jsem rád iza ty dva po výhře na penalty. Tým vydržel vtrendu zminulých zápasů. Chtěli jsme hrát na rychlé brejky a měli jsme dost šancí na vícególů.