Brankář Slavie Adam Svoboda říkal, že se podíval na časomíru, kde viděl čas 59:59, a přestal hrát.

Jestli se podíval nahoru, to je jeho chyba. Asi neví, že se hraje do posledního momentu. Mě vždycky učili, že je třeba bojovat do poslední sekundy. Proto jsem do toho šel. Věřil jsem, že ještě vyrovnáme. Odehráli jsme dobré utkání a byla by škoda ztratit body. (Více o utkání ZDE - Třinec srovnal v poslední sekundě)

Zažil jste něco podobného? Gól v čase 60:00…?

(chvíli přemýšlí) Poslední sekundy to už byly, buď jsme dali gól, nebo dostali. Ale úplně poslední? Nevzpomínám si.

Jak jste prožíval ty poslední vteřiny základní hrací doby?

Měli jsme tlak. Dostali jsme během oslabení v úvodu třetí třetiny smolný gól. Hráli jsme vyrovnaný zápas a chtěli jsme urvat aspoň bod. Šli jsme do toho po hlavě a vyplatilo se to.

Říkáte, že jste tlačili, ale gól padl poté, co jste se do pásma dostali na poslední chvíli po vyhozeném puku Pražanů. Nebyla to už trochu beznaděj?

O tom takhle nikdy nepřemýšlím. Hlavní je se co nejrychleji dostat do pásma, pak rychle vypálit na bránu, dokud siréna nezahouká.

První nájezd Jozefa Baleje, který rozhodl o zisku dvou bodů, nebyl nejprve uznán. Co se stalo? Rozhodčí vypadal neoblomně…

Jožo říkal, že se dvakrát nedotkl, nedorážel. Rozhodčí si byl zase jistý, že to byla opakovaná střela. Jožo ale stále opakoval, že do toho nešel, ať se zajede sudí zeptat videorozhodčího. A měli jsme pravdu. Minulý zápas to bylo opačně. Byl nám uznaný gól a následně byl odvolán. Jsme na podobné situace 1:1.

Čím to je, že při zápasech se Slavií se dějí takové nenormální věci?

Na paranormální jevy nevěřím, ale je to nějaké zakleté. Pořád se to opakuje proti jednomu soupeři.