Do třinecké sestavy naskočil v pátek proti Mladé Boleslavi a v neděli proti Zlínu. Defenzivní duel rozhodovaly až samostatné nájezdy, v nichž uspěli Berani a odvezli si domů výhru 2:1.

Jak se po návratu do týmu cítíte? Byl z vašeho pohledu dnešní zápas o něco lepší než ten páteční?

O něco lepší asi byl, ale že by to byla nějaká hitparáda, tak to zatím není.

Ale naskočil jste už i do přesilovky. Je tam tedy vidět určitý posun?

To byla spíš náhoda. Lukáš Krajíček dneska nehrál, tak jsme měli přesilovkové formace poslepované, a tak se stalo, že jsem tam naskočil i já.

Je pro vás obtížnější vracet se v situaci, kdy bodů není nazbyt a Třinec musí vyhrávat?

Určitě je vždycky lepší se vracet, když tým šlape, než když to je takové upracované. To pak jde hůř, ale já jsem rád, že jsem mohl zase naskočit do sestavy. Vlastně na marodce zbývá už jen Vieďo (Marek Viedenský) a budeme kompletní. Věřím, že pak nám to bude klapat a budeme dělat body.

A dnešní zápas? Dalo se čekat, že vám styl Zlína sedět nebude?

Myslím, že v lize nejsme jediný tým, kterému hra Zlína nesedí (úsměv). Hrají prostě dobře dozadu, mají to propracované, a pokud jim neutečete o jeden dva góly, tak je to vždycky bitva. Nevyzráli jsme na Sedla (gólmana Sedláčka) a to se pak těžko hraje. Chytal skvěle a my prohráli.

Nebyl problém v brzkém gólu?

To si nemyslím, pořád máte padesát minut na to otočit zápas.

Co byste řekl k nájezdům? Hosté proměnili všechny čtyři, do kterých nastoupili. To také nebývá zcela obvyklé.

Nebývá. Prostě měli den. My jsme podle mě neodehráli špatný zápas, měli jsme i víc ze hry, ale oni hráli, co potřebovali. Mrzí nás, že se nepovedla žádná přesilovka. Mohli jsme si připsat lepší výsledek.