„Jsme revival Michala Tučného na Moravě se sídlem ve Frýdku-Místku. Celý koncert je spíš vzpomínka na velkou osobnost a nezapomenutelnou legendu české country Michala Tučného," řekl Lubomír Zalubil, který písně Michala Tučného zpívá. Produkce revivalu je stoprocentně živá.

„V repertoáru nechybí skladby jako Báječná ženská, Poslední kovboj, Prodavač, Tam u nebeských bran a tak dále. Vše je nastudováno v originálním pojetí, v původních tóninách a aranžích včetně vokálů. Všichni členové kapely jsou zkušenými muzikanty moderní country, o kterou se Michal Tučný vždy zasazoval," dodal Lubomír Zalubil s tím, že skupina si nehraje na Michala Tučného a jeho Tučňáky.

„Ani nekopírujeme jeho image a osobitý projev. Hrajeme písničky, které zná celý národ a na kterých jsme vyrostli. Pro dokreslení atmosféry jsou na jevišti instalovány roll bannery s portréty Michala Tučného v životní velikosti," uzavřel Lubomír Zalubil, podle kterého skupina vystoupí ve 14.15 hodin.

Dni horníků, který se uskuteční ve Staříči, se budeme ještě jednou věnovat, a to už ve čtvrtečním vydání Frýdecko-místeckého a Třineckého deníku.

#flash|https://g.denik.cz/73/83/denik_tisk.swf|500|115|denik_tisk#