Smyslem netradičního celostátního projektu je najít ženu s největším kouzlem osobnosti, a poukázat tak na přirozenou krásu příslušnic něžného pohlaví nejen zvnějšku, ale především zevnitř.

Ocenění Pretty Woman Press Ostrava obdržela Zuzana Křížovská z krajské metropole. O držitelkách titulů Pretty Woman Press a Internet rozhodovali i čtenáři Deníku.

Adeptky na titul předvedly žárlivou scénu

Klání moderované již tradičně Halinou Pawlowskou se odehrálo v prostorách zimního stadionu Sareza v Ostravě-Porubě. Soutěžící musely před odbornou porotou a diváky prezentovat kromě svého šarmu a elegance také vyjadřovací schopnosti, pohotovost a originalitu. Vedle obvyklostí typu osobní vizitka nebo volná disciplína si musely ženy poradit se zapeklitou situací, kdy naoko přistihly svého manžela ruku v ruce s milenkou. Program svým pěveckým vystoupením protkalo duo otec-dcera Kerndlovi nebo Dara Rolins.

Finálový večer odvysílá v přímém přenosu první program České televize v sobotu 5. prosince. Deník a Denik.cz jsou hlavními mediálními partnery soutěže.

Profily všech ostravských semifinalistek ČTĚTE ZDE!