Vladimír Mišík, Rangers, Pavel Býma, Drops, Slávek Janoušek s Lubošem Vondrákem, Benefit z Brna, Dobrá Poloha – to je výčet těch, kteří přislíbili účast.

Půjde již o 12. ročník festivalu s názvem Muzikantské žně. V prvních ročnících se festival stával místem setkání kamarádů a přátel majících stejnou country-folkovou krevní skupinu, ale později se s rostoucí žánrovou různorodostí vše ukrylo pod klobouk, který se dá nazvat „dobrá muzika“.

„Podařilo se nám pozvat skvělé muzikanty, které určitě ocení každý návštěvník. Festival má svou atmosféru – snažíme se vytvořit pro všechny dobrou pohodu. Jde o setkávání muzikantů s diváky a posezení s přáteli. Obvykle po programu pokračuje hraní bez aparatury, třeba až do rána u táboráku,“ prozradila pořadatelka Pavla Walková. Dodala, že přípravy pro ně nebyly vůbec lehké. Snažili se vše přichystat za minimálních nákladů a bez nároků na odměnu. „S propagací akce nám pomohlo mnoho přátel, kterým tímto děkujeme,“ dodala.

Program začíná v pátek od 17 hodin a v sobotu již od 16.30 hodin. Vstupné činí pro dospělého 100 korun, děti do 12 let mají vstup zdarma. Bohatý bude jak program, tak i občerstvení.

„Nezapomeňte se obléci do country oděvů – proběhne soutěž. Vezměte hudební nástroj, dobrou náladu a přijďte! Těšíme se na vás,“ vzkazují pořadatelé.

Bližší informace si mohou zájemci najít na webových stránkách www.muzikantskezne.cz.