Akci si nenechalo ujít 600 nadmíru spokojených fanoušků všech věkových generací. Václav Neckář jim během více než dvouhodinového koncertu se svou doprovodnou kapelou Bacily, se kterou je na hudební scéně už čtyřicet let, servíroval jednu pecku za druhou. „Pokud si vzpomínám, tak jsem u vás naposledy vystupoval někdy v minulém století,“ pobavil oblíbený zpěvák Václav Neckář. Spokojené publikum jej po každé písničce odměňovalo bouřlivým potleskem. Během vystoupení zazněly například takové hity jako Časy se mění, Stín katedrál, Planetárium, Oči koní, Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě, Čaroděj Dobroděj. A i když Neckář symbolicky do zaplněného sálu oznámil, že zazpívá už jen song Odejdu, načež opravdu odejde, stejně se ještě na podium s několika přídavky vrátil. Mezi nimi samozřejmě nemohl chybět ani veleúspěšný hit Půlnoční, s nímž zažil velkolepý comeback na hudební scénu.

Fanoušci se shodovali na jednom. „Byl to tak velký zážitek, že se mi ani nechce domů. Byl jsem na něm poprvé – a mé pocity jsou těžko popsatelné, prostě velký zážitek, na který budu ještě dlouho vzpomínat. Protože jako profesionální řidič najezdím týdně do Itálie a Polska až dva a půl tisíce kilometrů, dlouhou cestu si zpříjemňuji poslechem hudby. Neckář s Bacily nemohou chybět. Během přestávkové pauzy jsem si od nich koupil cédéčko,“ pochlubil se osmapadesátiletý Stanislav Korneta z Fryčovic.

Superlativy nešetřil ani manželský pár Věra a Petr Neumayerovi z Frýdku-Místku. „Ten koncert byl výjimečný, prostě perfektní. Oba obdivujeme, jakým způsobem se po těžké nemoci dokázal Vašek Neckář dostat zase zpátky. Podal skvělý pěvecký výkon. Doma od něj máme několik alb ještě na gramofonových deskách. Dokonce se v mládí prosadil i jako herec. Řekněte mi, který zpěvák o sobě může říct, že měl hlavní roli v oscarovém filmu. Mu se to podařilo ve snímku Ostře sledované vlaky,“ dodali manželé, kteří už nyní jsou pevně přesvědčeni, že pokud ještě Bacily někdy do Frýdku-Místku přijedou, určitě si je nenechají ujít.