„Už potřetí si na akci zvané Bass Contact 3 dají ve Stounu sraz všichni příznivci drum’n’bassu a příbuzných stylů,“ řekl k dalšímu z večerů této mimořádně úspěšné série dramaturg frýdecko-místeckého klubu Kamil Rudolf.

Na stage se jako headliner představí temperamentní a velmi nadaná Djane ze španělské Barcelony, která si říká Magma. Za gramofony se pohybuje už více jak 10 let a svoje placky roztočila v mnoha zemích Evropy. Momentálně je členkou SeroTo9 Addict, Bug Web a Bypod Collective a v jejích setech narazíte nejčastěji na techstep, neurofunk, raggajungle a liquidfunk. Jeji dj skills jsou famózní, těšte se na opravdu parádní audiovizuální zážitek.

Dále se všichni mohou těšit na polského veterána Vargase, který zahraje velmi kvalitní set plný dubplatů a raggajungle athems. Nebude chybět ani parádní beatbox v podání MC Cagiho, který o svých kvalitách přesvědčil už nejedno publikum. Při jeho show je na place atmosféra na bodu varu. Celý lineup pak doplní Lazoo z opavské Clownfish Crew , Jahrider ze Zero Rockers, Lineart (Stoun) a HypoThec (Liberec).

„Při vstupném 70 korun by bylo škoda nepřijít,“ uzavřel dramaturg klubu.