Zpívat se budou tyto koledy: Nesem vám noviny, Narodil se Kristus Pán, Půjdem spolu do Betléma, Štědrej večer nastal a Pásli ovce Valaši.

Díky spolupráci s KulturouFM zazní pět známých koled na náměstí Svobody v Místku, kde vystoupí kytarista Pavel Býma, zpěvačka Jana Kopidolová a VIT GPB (Vokálně-instrumentální těleso Gymnázia Petra Bezruče). Dorazí také druhý nejlepší střelec podzimní části Fotbalové národní ligy útočník MFK Frýdek-Místek Hynek Prokeš, se kterým přijde jeho spoluhráč Petr Soukup.

V Třinci Deník spolupracuje se společností Trisia a zpívat se bude na náměstí Svobody (snímek uprostřed). Přítomným se představí Daniel Mrózek a Štývarův dětský sbor DDM Třinec. Třetím místem jsou Dobratice místní základní škola, kde vystoupí zdejší žáci.

Kdo se na místo nedostane, může si koledy zazpívat doma u rádia, protože Hitrádio Orion je od 18 hodin na svých frekvencích také pustí. Kdo by to chtěl mít i s obrazem, může si pustit TV Šlágr, která bude vysílat přímý přenos z náměstí v Českých Budějovicích.