Program neděle 20. ledna (v 15 hodin) Divadlo Tramtarie Olomouc Pohádky o mašinkách. Že mašinky nemají oči nebo pusu? Že nemají duši? Ale mají, stačí jenom napnout uši a pořádně se podívat. Divadlo Tramtarie uvádí veselé vyprávění o mašinkách malých i velkých, nezbedných i statečných, hodných i tak trochu nafoukaných. Na jevišti se bude odvíjet děj dalšího z oblíbených večerníčků.

Neděle 17. března (v 15 hodin) Divadlo Cylindr Praha Škola Malého stromu. Pohádka tentokrát určená dětem až od sedmi let zavede diváky do světa Čerokíů. Dramatizace velice populární stejnojmenné knížky vypráví příběh indiánského chlapce jménem Malý strom, který se po smrti svých rodičů dostane ke svéráznému dědečkovi a moudré babičce, kteří ho učí indiánské moudrosti porozumění a lásce ke všemu živému i neživému. V hlavních rolích uvidíte Petru Bílkovou a Ivetu Duškovou.

Neděle 28. dubna (v 15 hodin) Městské divadlo Zlín O perníková chaloupce aneb jenom jako. Cestu z domu si sypali drobky, aby našli cestu zpátky. A přesto Jeníček a Mařenka zabloudili až k Perníkové chaloupce k Ježibabě a Ježidědkovi. Úspěšná pohádka s písničkami nejen pro nejmenší děti baví publikum nejen ve Zlíně už léta.

Neděle 19. května (v 15 hodin) Divadlo Tramtarie Olomouc Pohádka o Héraklovi. Hurá do Řecka. Do starověké antické země, do dávného světa, kde byli hrdinové opravdu hrdinští, krasavice opravdu krásné a příšery opravdu příšerné. Ale s láskou a přátelstvím tam měli úplně stejné potíže jako dnes. Pohádka, i když je určená dětem od tří let, pobaví celou rodinu.