V sobotu 9. listopadu v 10 hodin je na programu příběh Vojtěcha Cinybulka Ostrov splněných přání. Jedná se o dobrodružnou loutkovou pohádku s Kašpárkem hraje Divadlo u Ostravice (DUO) Frýdek-Místek. V 15 hodin se pak můžete těšit na dílo Jana Krulikovského Dva smutní klauni aneb Zamotaná pohádka. Groteska bude o tom, jak dva klauni, Emil a Baltazar, hrají loutkové divadlo hraje Divadlo u Ostravice (DUO) Frýdek-Místek.

V 19 hodin se pak přítomní mohou těšit na hru Jana Jelínka Svět podle Fagi. Uvidíte šarmantní show dnes již slavné komiksové postavičky Fagi. Představení je určeno mládeži i dospělým, hraje divadlo DNO Hradec Králové.

Neděle 10. listopadu v 15 hodin: Jiří Středa a Pavel Polák Povídej, Paňáco aneb Pohádka o Budulínkovi a Perníkové chaloupce. Hraje divadlo Říše loutek Kroměříž, představení se uskuteční na Nové scéně Vlast. V 16.30 hodin se bude hrát pohádka Jana Krulikovského O líném Honzovi. Jedná se o obnovenou premiéru loutkové pohádky na motivy Josefa Lady, hraje Divadlo u Ostravice (DUO) Frýdek-Místek.