Program pro hudební i dětskou scénu už mají organizátoři hotový, a tak nezbývá než doufat, že si návštěvníci budou moci 7. a 8. srpna vychutnat koncerty, divadelní představení a spoustu dalších aktivit zaměřených především na děti.

„Situace pro pořádání hromadných akcí zatím nevypadá dobře, ale pořád doufáme v příznivý vývoj epidemie. Díky tomu, že se Ladná Čeladná koná až v druhé půlce léta, máme stále jistou časovou rezervu na produkční práce, byť se s každým dalším týdnem nejistoty dostáváme do většího presu,“ uvedl ředitel festivalu Jindřich Vaněk.

Na co se můžete těšit

Letošní šestý ročník nabídne šestnáctku kapel. Hlavními hvězdami budou Janek Ledecký, Čechomor, Vypsaná fixa, Vltava či Pavel Dobeš. K dalším lákadlům by měla patřit také ostravská kapela Nedivoč, která má na kontě spolupráci třeba s Marií Rottrovou či Ondřejem Rumlem. Mnohé návštěvníky jistě potěší Kaczi, písničkářka s beskydskými kořeny, balancující mezi folkem, popem a šansonem.

Dětská scéna uvede Mixle v piksle – vedlejší projekt zpěváka Vypsané fixy Michala Maredy a bubeníka Petra Martínka, kteří zahrají známé písničky jako Skákal pes, Běží liška k Táboru nebo Prší prší a zhudebněná říkadla v rockových aranžích. Na dětské scéně se dále odehrají divadelní představení v podání herců ze Staré arény Ostrava či divadelní společnosti Cestovadélko. V rámci projektu Celé Česko čte dětem budou vystupující umělci předčítat pohádky a chybět nebudou ani tvořivé dílny, workshopy, soutěže a spousta dalších atrakcí.

Vstupenky na festival lze zakoupit on-line na stránkách festivalu www.ladnaceladna.cz. V Informačním centru Čeladná budou vstupenky v předprodeji od června. Ceny se budou pohybovat od 440 korun za dvoudenní vstupenku pro jednu osobu až po 1300 korun za dvoudenní rodinné vstupné pro dvě dospělé osoby + 3 děti, přičemž děti do 4 let budou mít vstup na festival zdarma.