Koncertní vystoupení stálice naší populární i klasické hudební scény kytaristky a zpěvačky Lenky Filipové se uskuteční v triu s kytaristou Mirkem Linhartem a irským harfistou Seanem Barrym. Živý koncert má příjemnou komorní atmosféru, je velice pestrý a nabitý emocemi. Základem repertoáru je samozřejmě výběr známých písniček ze všech dosud vydaných alb obohacený o ukázky z kytarové klasiky, francouzského šansonu a irské lidovky.

Minulý rok přijala Lenka Filipová naprosto výjimečné pozvání od Celline Dion a vystoupila v Pražské O2 Aréně s tímto triem jako její host. Z posledních alb vyšlo v roce 2005 2CD The best of Lenka Filipová a bylo oceněno zlatou deskou a loni na podzim se Filipová rozhodla zaznamenat jeden z koncertů v Bratislavě i na DVD, ze kterého vznikla kompilace DVD + CD Live. Po koncertě je pro diváky připraven prodej všech dostupných hudebních nosičů a plakátů Lenky Filipové a po něm následuje ještě autogramiáda.

Samotný koncert je na programu 7. dubna v 19 hodin. Vstupenky jsou již v prodeji, můžete si je rovněž rezervovat na www.trisia.cz, nebo na telefonním čísle 558 387 112.