Mezi hlavní hvězdy festivalu se kromě „domácí“ kapely Mirai řadí David Koller, Vypsaná fiXa, Majk Spirit, Mandrage, Lake Malawi, Horkýže Slíže, Emma Smetana nebo Michal Hrůza.

Novinkou bude menší třetí stage, která nabídne takzvaný buskingový program. Na této scéně si každý návštěvník může vyzkoušet svůj hudební um. Pro děti napříč věkem mají organizátoři připravenou dětskou zónu, kde bude probíhat nabitý doprovodný program, zábavné aktivity a soutěže.

Děti nebudou ochuzeny ani o malování na obličej, skákací hrad, prolézačky, houpačky a pískoviště. Chybět nebude ani přednáškové místnost se zajímavými hosty. Pořadatelé letos otevřou také nové stanové městečko v těsné blízkosti hlavního areálu. V městečku nebudou chybět vlastní toalety, pitná voda a ochranka, která se bude starat o pořádek.

Výhodou je nedaleké parkoviště, které bude vyčleněno právě pro obyvatele stanového městečka. Dvoudenní vstupenky na festival jsou do neděle v prodeji za 599 korun, jednodenní za 399 korun, pak můžou zájemci očekávat zdražení. Zakoupit je lze na www.fmcityfest.cz.

Ve spolupráci s organizátory festivalu jsme pro čtenáře Deníku připravili soutěž o vstupenky na FM City Fest. Tři výherci, kteří správně odpoví na obě soutěžní otázky, získají po dvou vstupenkách na festival.

Soutěžní otázky zní: 

1. Kolik žen letos na FM City Fest v hlavním programu vystoupí?
2. Který interpret z Frýdku-Místku vystoupí na FM City Fest v pátek?

Vaše odpovědi posílejte e-mailem na lukas.morys@denik.cz, a to do zítřejších 8 hodin. Výherce budeme kontaktovat.