Předchozí
1 z 3
Další

Marie Rottrová zahájila 20. října českou část turné Vše nejlepší v českobudějovické Budvar aréně. Přilákala přes 2500 lidí, z hostů měl největší úspěch Jaroslav Wykrent. Končilo se hitem Lásko, voníš deštěm. Na snímku Petr Němec.Petr Němec.Zdroj: Petr ZikmundPetr Němec, zpěvák:  
Aby si udržela co nejdéle vitalitu a tím mohla ještě natáčet nové filmy, televizní zábavu. Jako herečku jsme ji vždy s manželkou obdivovali jak v komických, tak i tragických postavách. A že jich už vytvořila.

Petr Šiška.Petr Šiška.Zdroj: DENÍK/Vajt TilenPetr Šiška, textař, scenárista, zpěvák, producent:  
Přeji paní Jiřince nadále optimismus, invenci, pohodu a nějakou vakcínu na skvělou náladu.

Jiřina Bohdalová:

Martin ChodúrMartin ChodúrZdroj: Deník/Lukáš KaboňMartin Chodúr, zpěvák:  
Do dalších let mnoho zdraví a ještě hodně příležitosti na divadle, v televizi či ve filmu, aby mohlo ještě ukázat své mistrovské herectví, které známe z řady jejich nezapomenutelných rolí.

Richard Konkolski.Richard Konkolski.Zdroj: Deník/Lukáš KaboňRichard Konkolski, legendární mořeplavec:  
Dlouhá léta jí přát nemusím, věřím, že se dožije nejméně stovky. Hlavně, aby neztrácela ten svůj humor, který pomáhá člověku často i v těžkých životních situacích. Sleduji její uměleckou kariéru už dlouhá léta a pořád obdivuji to nasazení, se kterým se vrhá do nových rolí, dokáže diváka pobavit v zábavných pořadech a neztrácí šmrnc.

Jiřina Bohdalová jako Generálka na Jezerce:

David GernešDavid GernešZdroj: Deník/Jiří KopáčDavid Gerneš, ředitel Moravského divadla Olomouc
Naživo v divadle jsem ji viděl v pozdějších komediálních rolích, ale pokud bych měl vyzdvihnout něco, kde podle mě byla nepřekonatelná, tak jsou to dva filmy. Nejvíc se mi líbila ve Světácích a v Uchu. Samozřejmě paní Bohdalové přeji vše nejlepší, pevné zdraví a aby se brzy, stejně jako my všichni, mohla vrátit na jeviště.

Josef KubáníkJosef KubáníkZdroj: Deník/Lukáš KaboňJosef Kubáník, 46 let, herec, Uherské Hradiště: 
Milá paní Jiřino, měl jsem to štěstí, že jsem Vás viděl v jednom z posledních představení před uzavřením divadel, když jste s panem Kňažkem hrála v inscenaci Gin Game. Měl jsem dva pocity. Ten první byl neuvěřitelný obdiv, co všechno dokážete v tak úctyhodném věku zahrát třebas během jediné sekundy a druhý pocit byla závist, že kdybych se stavěl na hlavu, neměl bych proti Vám šanci. Takže bych na představení zakázal vstup hercům a herečkám, protože jinak budeme mít divadla plná zamindrákovaných umělců. Ale i přesto Vám s úctou přeji, ať Vás divadlo, diváci a život pořád těší a jste zdravá.

Jiřina Bohdalová v České mincovně: