Jednou ze zastávek bude 21. března Třinec klub Barrocko a 22. března i Frýdek-Místek kulturní dům Válcoven plechu. Brány na oba koncerty se otvírají v 19 hodin. „Po skončení koncertu Horkýže Slíže ve Frýdku-Místku máme připravenou after party v hudebním klubu Stoun, na kterou budou mít návštěvnici koncertu vstup zdarma," dodal pořadatel koncertů a šéf hudebního klubu Stoun Kamil Rudolf.

Rovnocennou složkou koncertu se stane originální nápaditá scéna, využívající kreativně řadu nejnovějších technických zařízení, možností a fines. V největší halové verzi bude použit rozsáhlý světelný park, který čítá na 150 různých reflektorů, efektů a dalších prvků i dvě pohyblivá projekční plátna. Scéna fanoušky zavede mimo jiné také do katedrály, ale hlavním motivem budou zvětšené prvky z kouzelného VW karavanu, který se objevil na obalu posledního desky St. Mary Huana Ganja

Horkýže Slíže na svém rok připravovaném turné zahrají jak materiál z nového alba, jehož duch bude vládnout vizuální složce show, tak samozřejmě všechny zásadní hity své dvacetileté kariéry. Na turné je doprovodí slovenská kapela Dilemma a se „Slíži" spřátelená česká zpěvačka Gygy se svou kapelou.