Pořadatelé už zveřejnili kompletní program, z něhož je patrné, že bavit se opět budou všechny generace. Hudební scéna u lesa ožije ve 13.30 hodin koncertem kapely Nebe, později vystoupí Kristína se svou skupinou. V 17.30 hodin se mohou lidé těšit na koncert rockové legendy, Třinečanům totiž zahraje Radim Hladík a Blue Effect.

Tribuna městského stadionu nabídne ve 14 hodin show s názvem Michal Nesvadba dětem. Později se návštěvníci mohou těšit na muzikálový koktejl s Romanem Vojtkem, potěší je Ander z Košic a Galánečka a v 19 hodin nastoupí na pódium Věra Špinarová a Adam Pavlík Band. V plánu je i půlnoční ohňostroj.

Stará Werk arena se promění ve Freestyle zone. Své umění předvede třeba Erik Figar, mistr ČR na freestyle BMX kole. Pořadatelé chystají i soutěže pro diváky. Hala STaRS nabídne zejména starší generaci Šlágr scénu. Od 14 zde postupně vystoupí Franta Uher, Marcel Zmožek, Duo Jamaha, Jiří Štědroň, Black Band a další interpreti.

Velké parkoviště u nové Werk areny nabídne 30. dubna přehlídku historických vozidel. Koncerty začnou ve 12.30 hodin, kdy se představí kapela Blaf.