Návštěvníci se mohou těšit na Heidi Janků, řecké bratry Betosovy, orientální tance v podání Marty Jabůrkové, taneční skupinu Funky Beat, Flash, Dancepoint, dále pak diváky čeká překrásná módní show renomované módní návrhářky Anny Šenkové, ukázka sportovního značkového zboží obchodu You Style a představí se mnoho další, kteří se aktivně zapojili do tohoto projektu.

Svým přístupem tak chtějí dokázat svému okolí, že je nutno pomáhat druhým a že lidská solidarita ještě nevymřela. Večerem bude provázet moderátorka Denisa Sváková z rádia Helax. Na konci slavnostního večera ředitelka NFDO Krtek Věra Kadlecová a profesor Jaroslav Štěrba, který je zakladatelem NF Krtek a součastně přednostou Kliniky dětské onkologie Brno, společně s autory projektu Dagmar Pěluchovou a Pavlou Vittovou, oznámí výši finanční podpory, kterou se podařilo pro nemocné děti získat.

Každý účastník večera, ať už na pódiu nebo v hledišti, se stane hvězdou v očích dětí, kterým osud vmetl do cesty boj s touto těžkou chorobou. I vy se můžete stát nedílnou součástí této pomoci, stačí jen přijít. Pokud chcete podpořit tento projekt, vstupenky můžete zakoupit na těchto místech: Národním dům ve Frýdku-Místku, Salón Lisien - Hluboká ulice ve Frýdku-Místku, parfumérie u Zámku na Zámeckém náměstí ve Frýdku-Místku a v obchodě You Style v OD Prior ve Frýdku-Místku. Bližší informace získáte na www.frydek-mistek-live.cz.