Vystupovali jste ve frýdeckém Stounu. Jaký máte k tomuto klubu vztah?

K frýdeckému Stounu, k jeho návštěvníkům a jeho majiteli Kamilu Rudolfovi máme vztah velmi blízký a je to poznat i z toho, že zatímco do jiných severomoravských klubů přijíždíme na poslední chvíli, ve Stounu trávíme vždy hezký podvečer u baru před koncertem. Navíc chodí vstřícné a znalé publikum, které tančí od první vteřiny. A proto jsou vždy ty odjezdy tak náročné.

A co třinecké Barrocko, jak se vám v něm hrálo?

Zatímco ve Frýdku jsme hráli opravdu nesčetněkrát, třinecké Barrocko bylo pro nás premiérové. A přestože ska a reggae nepatří ke každodenním žánrům tohoto klubu, atmosféra byla perfektní. Moc nás to potěšilo a zřejmě si můžeme zapsat do mapy další severomoravskou štaci.

Máte nějaký osobní vztah k regionu, kterému kromě průmyslu vévodí Beskydy s Lysou horou?

Já osobně více než vřelý, pochází odtud matka mých dvou skvělých dětí.

Vystupujete raději v klubech, nebo máte radši atmosféru venkovních letních festivalů?

Příroda to tak geniálně zařídila, že ve chvíli, kdy je na konci dubna v klubech už nesnesitelné vedro a nedýchatelně, vylézáme na majálesová pódia, vzápětí na ta festivalová a když na nich koncem září začíná být večer chladno, rádi se vracíme do klubů. U nás to funguje bezchybně už 23. rokem. Jedno je lepší než druhé.

Kdy vás zase vaši příznivci uvidí v našem regionu?

Pevně věříme, že na nějakém moravském festivale nebo podzimním koncertě, ještě nemáme kompletní plán na celý rok. Bližší info je vždy na www.stozvirat.cz.