Z obyčejné holky, která ráda zpívala a tančila, se v posledních dvou letech stala zpěvačka, která svými singly dobývá první příčky rozhlasových hitparád a v televizích rotuje už její druhý klip. Rodící se hvězda není výmyslem manažerů, kteří by chtěli zaplnit mezeru na hudebním trhu pro teenagery.

"Dlouho jsem na sobě pracovala jen tak z radosti, sama jsem si vymyslela například své umělecké jméno. Tak trochu proti vůli maminky a s pomocí táty jsem nazpívala první dvě písničky a vyrobila klip. Teprve po něm se objevili manažeři, skladatelé hudby, textaři a grafici," vysvětluje Sandra. Doma a ve škole Lojkásková, s mikrofonem v ruce Bell.

Zpívala už od malička, její hvězdná kariéra ale odstartovala teprve před dvěma lety při soutěži MiniMiss, kde si jako volnou disciplínu zvolila zpěv. "Na reakci lidí po písničce nikdy nezapomenu. V tu chvíli jsem se chtěla stát zpěvačkou a začala jsem vymýšlet plán, jak to provedu. V té době jsem byla poblázněná do Hillary Duff a přezpívala jsem od ní dvě písničky," vzpomíná Sandra.

S převzatými písničkami velkou díru do světa neudělala a tak začala na internetu hledat vlastní autory. "Věděla jsem, že chci zpívat pop a taneční hudbu, prostě dělat pro lidi šou," vysvětluje Sandra. Autorům svých skladeb vždy nejdříve přesně popíše, jak by si písničku představovala. "Vysvětlím jim, jaký by to měl být styl, jaké tam chci mít nástroje a speciální zvuky. Chtěla bych to dělat trošku jinak, než je u nás zvykem. V několika případech jsem narazila na autory, kteří mi říkali: Tady máš hit a nic se na něm měnit nebude!", vysvětluje Sandra, proč si spoluautory dlouho vybírala.

Dnes pracuje se skladatelem Davidem Freedomem, texty pro ní píší Jan Krůta a Lauter von Bach. Zatím vystupuje jen párkrát měsíčně a chystá si další písničky, které chce v zimě natočit na CD. "Teď mě nejvíce baví cestování a poznávání nových lidí. Ráda vytvářím něco, co jde ze mne. Baví mě tvořit a vymýšlet písničky spolu s autory a dávat do nich své nápady," říká Sandra.