„Snažíme se dělat program zajímavý a multikulturní, aby si na své přišli i milovníci kvalitního divadelního vystoupení," řekl k této zajímavosti dramaturg a šéf klubu Stoun Kamil Rudolf a pokračoval: „Ve čtvrtek 28. února u nás vystoupí Alan Novotný společně s Lukášem Hejlíkem v divadelní hře předního českého ekonoma Tomáše Sedláčka Ekonomie dobra a zla."

Ekonomie dobra a zla je český bestseller roku 2009. Jeho stejně úspěšné převedení na divadelní jeviště dokazuje, jak je ekonomie krásná věda. Autor upozorňuje na to, že kořeny ekonomie jdou mnohem hlouběji, než si moderní člověk dokáže představit. Rozebírá nečekaně pestrou škálu pramenů od Eposu o Gilgamešovi přes bibli a Komenského až po moderní ekonomy, přichází však i s kritickou reflexí dnešní doby a analýzou současné finanční krize jako příležitosti pro to, aby člověk znovuobjevil sám sebe i svůj vztah k věcem hmotným i duchovním.

Lístky na divadelní hru Ekonomie dobra a zla můžete zakoupit v předprodeji, za cenu 160 korun jsou k dostání v Beskydském informačním centru na Zámeckém náměstí ve Frýdku a na náměstí Svobody v Místku. Dále se vstupenky prodávají v baru Pavlač (v ulici Farní 16 ve Frýdku), v Ostravě v obchodě Queens a samozřejmě také ve Stounu ve dnech, které jsou uvedeny v programu, a to vždy od 18 hodin.