Byly to tváře zdravotně i mentálně handicapovaných lidí, kterým martin Ševčík přijel pro radost zazpívat. Mladý zpěvák totiž navštívil nejdříve léčebnu v Metylovicích, pak také centrum Náš svět v Pržně. „Teď bydlím v Praze, proto jsem se na tuto akci s vychovatelkami z centra domlouval delší dobu přes internet. Nyní jsem se dostal na dva týdny domů, tak jsem si konečně mohl udělat čas na slíbené vystoupení ,“ vysvětloval zpěvák. Ještě před svým vystoupením v Pržně si Martin Ševčík prohlédl areál. „Už jsem zpíval v mnoha různých zařízeních, ale tohle je opravdu na vysoké úrovni,“ konstatoval Ševčík a dodal: „Většinou to ale byly spíš dětské domovy nebo ozdravovny.“

Nejvíc se líbila Hvězdička

Před nedočkavé diváky předstoupil Martin Ševčík s kytarou v ruce a s písničkou Welcome to My Life. Kromě několika dalších písní v angličtině zazněly i zpěvákovy vlastní - Přátelství, Andělé a rychlejší Bláznivý svět. Velký potlesk obyvatel Našeho světa sklidila písnička Hvězdičko blýskavá. Ševčík se nebránil ani písničkám na přání. Na závěr rozdal a podepsal všechny fotky, které si s sebou pro handicapované diváky přivezl. „Rád podporuji takové akce. Hrozně mě to baví a navíc je to radost zpívat pro takové vděčné publikum,“ usmíval se Martin Ševčík. Před soutěží SuperStar, která ovlivnila jeho nynější život, se však s takto nemocným lidmi neměl příležitost setkat. „ Když jsme poprvé jeli na takovou akci, byl jsem trochu nervózní, ale člověk si rychle zvykne,“ prohlásil zpěvák, jemuž nedělalo sebemenší problémy své diváky dobře naladit. Nyní Martinovi Ševčíkovi končí volno a odjíždí zpět do Prahy, kde se bude věnovat nahrávání a koncertování.

Obyvatelům Našeho světa ale slíbil, že jim určitě ještě někdy přijde zazpívat, a to v době okolo září, kdy znovu začne studovat Obchodní akademii ve Frýdku-Místku, kterou musel na rok přerušit kvůli hudebním povinnostem.

Pro své příznivce však uspořádá ještě jeden koncert ve Frýdku-Místku, a to dnes, ve čtvrtek 21. června od 19 hodin v Nové scéně Vlast.