Jak byste hodnotila právě dobíhající rok, který vás katapultoval do výšin domácího showbyznysu a populární hudby?

Rozhodně pozitivně. Moc pro mě tento rok znamenal… Mám za sebou spoustu práce, cédéčko Na šňůře perel, tři videoklipy, křížem krážem tour 2010, posléze dvě ocenění jako objev roku. Jsem moc ráda za to, co dělám a že mohu zhodnotit a zároveň poděkovat všem lidem, kterým za tento prima rok vděčím.

Jak se vám daří stíhat studium v záplavě koncertů a různých dalších prezentací?

Hotelová škola, kterou navštěvuji v Českém Těšíně, mi pomáhá. Povolili mi individuální studijní plán, učitelé jsou na mě milí a spolužáci mi fandí. Díky tomu to zvládám, myslím, výborně.

Vytváří se kolem vás autorské zázemí skladatelů a textařů. Přijímáte bezvýhradně každou píseň včetně textů a nikdy k nim nemíváte připomínky?

Ano, já myslím, že ne. Petr Šiška za mnou chodil a dával mi různé demosnímky. Musím uznat, že jsem s žádným neměla problémy a všechny se mi líbily.

Co vás nejvíce letos potěšilo a naopak, čím jste byla zklamána?

Byla a jsem nadšena spoustou věcí. Objev roku na Českém slavíku, cenami v TV Óčko. Moc mě potěšilo, že fanoušci ocenili mou práci, která mě baví a dělám ji ráda. Naštěstí mohu říci, že zážitků, které mě těší, bylo o hodně více než těch, co mě zamrzí, a proto si teď momentálně nevzpomenu ani na jeden negativní.

Vím, že ne všichni vám přejí všechno hezké. Setkala jste se už s projevy závisti a pomluv? Co si o tom myslíte?

S tím se podle mě člověk setká všude. Ještě předtím, než jsem začala zpívat, mě neměli všichni rádi. Přijde mi, že svět chce pomluvy slyšet mnohem více než ty dobré věci. Tak jsme si to my lidé vlastně vybudovali. Jsou určitě lidé, kteří mě nemají rádi, a tak se může stát, že mě pomlouvají a myslí si o mně, že jsem třeba namyšlená. Moc si toho ale nevšímám.

Není vám líto, že jako téměř každé mladé děvče nemůžete jít s nějakým klukem na rande, ale musíte se spíše soustředit na koncerty, nahrávání nových písniček? Nepřijde vám to líto, anebo stíháte obojí?

Spíše jdu do kina s holkami nebo si někam sednout na horkou čokoládu. Přátelím se ale i s kluky, a když někam jdeme společně, vytvoříme takový takzvaný hlouček. Bedlivě se však soustředím především na svou kariéru a kluci jako takoví jsou teď trošku stranou. Alespoň pro toto období.

Vyzkoušela jste si i molo coby manekýnka. Lákalo by vás i do budoucna?

Baví mě pózovat před kamerou i fotoaparátem, ale raději mám zpěv, který mě naplňuje nejvíce. Focení a natáčení k tomu však patří, a tak jsem ráda, že si mohu vyzkoušet i tyto věci a zdokonalovat se v nich.

Jak trávíte Vánoce?

Vánoce trávím doma v Třinci u „telky“ s rodinou. Koukáme se všichni na pohádky, papáme dobroty. Hrozně jsem se na to těšila a už se nemohla dočkat.

Kdo je vám největším rádcem v rodině při životních „problémech“, pokud se dostaví?

Zatím jsem žádný životní problém nemusela řešit, ale určitě bych s tak důležitými věcmi přišla za maminkou.

Co byste chtěla v budoucnu dokázat na poli populární hudby? Máte nějaké ambice jako skladatelka, textařka, případně chcete zkusit i nějakou další uměleckou profesi?

Mám před sebou obrovskou motivaci, čeho bych chtěla v životě dosáhnout, jako například být výbornou zpěvačkou a ikonou českého showbyznysu. Další rok je před námi a nemůžu se dočkat toho, co mi nabídne. V tento den mám už 23 předsevzetí, tak musím tu první minutu v Novém roce pořádně využít a všechna přečíst… Prozradím vám, že tam jsou předsevzetí jako například naučit se hrát pořádně na kytaru, vydat druhou desku a podobně.

Co čekáte od roku 2011?

Čekám od něj jen a jen další úspěchy, ale i zklamání, která mě budou motivovat dál se zlepšovat. V březnu vyjde koncertní DVD, tak čekám nebo spíše doufám v to, že se bude lidem líbit, a také čekám to, že na podzim roku 2011 budu moct pokřtít své druhé album a mít moc a moc koncertů, ale zase tak, abych je zvládala.