Jak si zvykáte na český showbyznys? Co je pro vás nejtěžší překonat?

Zvykla jsem si poměrně rychle, i díky účasti v soutěži Česko Slovenská SuperStar, a také média jsou ke mně zatím shovívává, tak si zpívání a vše kolem toho si užívám. Nejvíc, co mě na tom vše baví, je natáčení písní nebo videoklipů.

Neutíká vám tak trochu dětství a mládí, když máte jistě dost tvrdý každodenní režim – koncerty, fotografování, charitativní akce, natáčení?

Utíká…neutíká… Zpívání mě hrozně moc naplňuje a učím se stále nové věci. Například jsem patronkou projektu Rádia Kiss Konvička pro život, kde podporujeme dárcovství krve a vyzýváme nové dárce k darování té nejcennější tekutiny. Je prima podpořit dobrou věc, kdy můžu přispět focením s dárci nebo věnováním podpisu.

Co si kupujete nejčastěji za honoráře, na čem nejvíce „ujíždíte“?

Snad jako každá holka nejvíc utrácím za oblečení a kostýmy na vystoupení. V posledních dnech hlavně nakupuju nové kostýmy na své první turné Křížem krážem Tour 2010, které startuje už 3. listopadu v Třinci. S kapelou No talking navštívíme celkem devět měst České republiky a finále bude 1. prosince v Hard Rock Cafe v Praze. Všechny informace k turné jsou na mých stránkách www.marketakonvickova.coma já bych tuhle příležitost ráda využila a všechny lidičky pozvala na své koncerty v rámci Křížem krážem Tour 2010.

Co pro vás zpívání znamená?

Donedávna jsem to brala jako pokus něco si dokázat, splnit si sen. Když jsem se ale dověděla o nominaci na Objev roku 2010 na TV Óčku, začala jsem to brát určitěji vážněji. Jsem moc ráda, že mám fanoušky, kteří mi fandí a podporují mě. Když stojím na pódiu a slyším tleskání lidí, nebo přijdou pro podpis, je to nepopsatelný, ale skvělý pocit!

Až budou čtenáři číst tyto řádky, už budete v Turecku, ale tak trochu pracovně. Jak se těšíte?

Do Turecka se už nemůžu dočkat, protože mě tam čekají samé příjemné věci, jako focení kalendáře v nádherných šatech z hedvábí z dílny návrhářky Anny Šenkové, zároveň točení reportáže pro evropskou módní televizi a v neposlední řadě natáčení videoklipu k baladě z mého prvního alba Na šnůře perel – Láska se nedá dělit třemi, kterou pro mě napsal Petr Bende. Bude to určitě paráda, točit tak v krásném prostředí – a já se na to moc těším.