„Aby tato péče byla kvalitní, musí být na vysoké technické a odborné úrovni. Za tímto účelem připravujeme rozsáhlý projekt Zkvalitnění poskytované péče o postižené děti, který sebou nese nemalé finanční nároky. Kromě jiných aktivit organizujeme pro tento účel benefiční koncert významné české zpěvačky Marty Kubišové,“ řekla ředitelka stacionáře Alena Kostková.

„Obracíme se na vás touto cestou s prosbou, podpořte tento projekt zakoupením vstupenek a svou účastí na koncertu tak vyjádříte nejen finanční, ale i morální podporu těmto nejmenším postiženým, jejich rodinám a v neposlední řadě i těm, kteří jim v jejich nelehké situaci pomáhají,“ doplnila Kostková. V programu vystoupí rovněž pěvecký soubor Laudate z Bystřice.

Samotný koncert Marty Kubišové proběhne v pátek 18. ledna v 18 hodin v evangelickém chrámu v Třinci. Vstupenky je možno zakoupit v předprodejní pokladně v KD Trisia, v informačním centru v Třinci (v průčelí kina Kosmos), na Městském úřadu v Třinci nebo přímo v Rehabilitačním stacionáři na Máchové ulici v Třinci.