Společných osm koncertů mají v plánu během listopadu. Obě kapely takto spolu vystoupí úplně poprvé. „K nám do Frýdku-Místku zavítají do frýdeckého kulturního domu v sobotu 9. listopadu. Vypsaná fiXa u nás v klubu Stoun vystupuje již několik let pravidelně a nynější spojení s Visacím zámkem je neskutečné. Pevně věřím, že tento jedinečný koncert si nenechají ujít žádní příznivci této energické hudby," komentuje celou akci pořadatel koncertu a šéf hudebního klubu Stoun Kamil Rudolf.

„Doufáme, že netradiční spojení patrně přinese i netradiční koncertní zážitek pro naše příznivce. De facto je společně nenecháme vydechnout. Visací zámek je stejně jako naše parta obalený zvukem kultovní kytary Jolana," říká frontman pardubické Vypsané fiXy Márdi. „V minulých letech jsme jezdili na turné s méně známými kapelami, jako jsou angličtí Pellethead nebo severočeští Ovčie kiahne.Letos jsme hledali skupinu už slavnou a protřelou, ať je nějaká změna. Vypsanou fiXu jsme doposud potkávali jen letmo na festivalech, tak se konečně seznámíme důvěrněji," vysvětluje Jan Haubert z pražského Visacího zámku, proč se sejdou tyto dvě kapely na jednom pódiu.

Vstupenky v ceně 250 korun jsou v předprodeji v Beskydském informačním centru na Zámeckém náměstí ve Frýdku, na náměstí Svobody v Místku a ve Frýdlantu nad Ostravicí. Dále se lístky prodávají v klubaru Pavlač a ve Stounu ve dnech, které jsou uvedeny v programu a to od 18 hodin.