Jaký je to pocit, držet v ruce nové DVD pro mladou zpěvačku?
Loňské turné Křížem krážem 2010 po devíti městech ČR pro mě bylo velkou zkušeností a tvrdou zkouškou, zda vůbec zvládám utáhnout téměř dvouhodinový koncert tak, aby to fanoušky bavilo. Bylo to náročné, ale myslím, že se to povedlo a že DVD, které v průběhu turné vzniklo, bude hezkým dárkem nejen pro mě, ale i pro mé posluchače. Mám z něj obrovskou radost a těší mě, že už zítra, kdy vychází, budu mít doma takovou malou vzpomínku na první rok mé kariéry, včetně všech čtyř videoklipů a záznamu koncertu ze Staroměstského náměstí, kde bylo asi pětadvacet tisíc lidí. Paráda!

Jak vnímáte kameru při své práci? Zpíváte raději před živým publikem, anebo ve studiu, když vznikají nové nahrávky?
Zpočátku jsem byla z kamer trochu nervózní, ale už jsem si pomalu zvykla. Zpívání před publikem mě nesmírně nabíjí a dodává mi pozitivní energii. Práce ve studiu mě ale taky baví , protože každou píseň si můžu doslova vymazlit a vždy jsem nedočkavá, jak dopadne výsledná podoba písniček.

Jsou nějaké změny ve vašem soukromém životě, nějaké lásky, nové hobby?
Za každý rok jsem absolvovala přes sto padesát akcí, rozhovorů, natáčení a vystoupení, takže soukromý život jde přece jenom trochu stranou, ale mám velkou podporu ve své rodině a agentuře, která se o mě stará, takže jsem ráda, že je všechno v těch správných kolejích. Mé koníčky hodně souvisí se zpěvem – sport, squash, četba, kino ale i klábosení u horké čokolády o ničem s mými nejlepšími kámoškami. Co se týká kluků, motají se kolem mě, ale zatím jsou to spíše kamarádi.

V poslední době hodně cestujete. Baví vás tento způsob života?
Za poslední rok jsem strávila na cestách spoustu hodin a najezdila jsem několik desítek tisíc kilometrů. Ale nestěžuji si, baví mě to, a organizaci dne tomu musím přizpůsobit. Třeba takové učení na zadním sedadle auta je na denním pořádku, stejně jako příprava textu na vystoupení.

A co studium?
Studuji na Střední škole hotelové a obchodně podnikatelské v Českém Těšíně a díky tomu, že mám individuální plán, mohu se věnovat zpívání. Učitelé mi vycházejí vstříc, takže vše poměrně v pohodě zvládám, a i vysvědčení bylo celkem v pohodě.

Kdy začnete pracovat na dalším CD?
Ve čtvrtek 24. března pokřtíme v Hard Rock Cafe v Praze mé debutové DVD společně s Vendulou Svobodovou a Michalem Davidem, na jehož píseň Nenech mě čekat jsme připravili videoklip. Druhé CD je ve fázi příprav, máme i repertoár, který vybíral americký producent Steve Walsh, české texty už jsou taky hotové, takže ted se ve studiu v americkém Nashwillu natáčejí s americkými muzikanty podklady. A v prvním týdnu v květnu jdeme do studia vše nazpívat. V červnu představíme první singl a v září bude druhé CD na světě. V průběhu léta budu písně testovat na svých koncertech nejen v České republice, ale i Chorvatsku a Turecku, takže mě čeká opravdu bezvadné jaro i léto, a mohu slíbit, že vás mé nové CD opravdu překvapí