Na jeho přípravě a organizaci se podíleli členové místní kulturní komise. Toto vystoupení bylo jednou z dalších úspěšných kulturních akcí právě probíhajícího Bašeckého kulturního podzimu. Konferenciér pořadu Vojta Polanský dokázal přimět diváky v sále nejenom k zamyšlení, ale především navodil příjemnou sváteční atmosféru, při které se diváci nejenom smáli, ale potichu i nahlas si se zpěváky zazpívali mnohé známé evergreeny. Zvláště se líbilo nejenom Šubertovo Ave Maria (v podání Dáši Hlaváčkové), ale také hity Semaforu ze šedesátých a sedmdesátých let i mnohé další skladby.

Více než dvouhodinový program, velmi úspěšné vystoupení umělců, vstřícný přístup k divákům i k pořadatelům je tím nejlepším pozváním k dalšímu, snad vánočnímu programu, kde by společně s brněnskými umělci se mohla publiku v Bašce představit některá z dalších známých celebrit, která ještě na prknech bašecké první kulturní scény nevystupovala.

Pořadatelé Bašeckého kulturního podzimu zvou na další, kdy se v sále KD Bašky divákům představí Petr Rychlý - jeden z protagonistů velice úspěšného televizního seriálu Ordinace v růžové zahradě. Vystoupení Roztočte to s Petrem Rychlým proběhne ve čtvrtek 15. listopadu v 18 hodin v Bašce. Předprodej vstupenek na toto vystoupení byl již na místním obecním úřadu zahájen.