„Na sobotu 5. března se nám podařilo získat stálici slovenské a české poprockové scény – kapelu No Name,“ pochvaloval si dramaturg frýdecko-místeckého klubu Kamil Rudolf. „ Je to po letech druhý koncert u nás a očekáváme velký zájem, který provází jejich koncerty po celém Česku. Rozhodně doporučuji neodkládat nákup vstupenek. Mohlo by se stát, že na váhající nezbudou,“ doporučoval Rudolf. Vstupenky na No Name v ceně 280 korun jsou již k dostání v předprodeji v Beskydském informačním centru na Zámeckém náměstí ve Frýdku a na náměstí Svobody v Místku. Dále se vstupenky prodávají v Ostravě ve Skate Shopu Titty Twister na Nádražní ulici a ve Stounu

Šestičlenná slovenská poprocková skupina No Name vznikla 26. srpna 1996 v Košicích. Ve stejný den zároveň zvítězila v místní soutěži kapel zvané Košický zlatý poklad. Zakládajícími členy byli Viliam Gutray a trojice bratrů Timkových – Igor, Roman a Ivan. Opravdový průlom se skupině podařil o čtyři roky později. Vydali album Počkám si na zázrak a písně Ty a tvoja sestra a Žily se během krátké doby staly hity. Následovaly další úspěšné desky Oslávme si život, Slová do tmy a Čím to je. Leden 2008 byl ve znamení natáčení nové desky V rovnováhe, která se natáčela ve studiu Propast Petra Jandy. V roce 2009 skupina vydala desku s největšími hity Best of No Name.

Skupina No Name má u českého publika velkou oblibu. „Podle našeho soudu je to tím, že u vás hrajeme poměrně hodně, chodíme často na promo rozhovory do rádií po celé České republice, snažíme se být s posluchači v kontaktu. Fanynkám v Čechách a na Moravě se možná líbí slovenský libozvučný jazyk. Uvědomujeme si, že kterákoliv slovenská skupina nebo interpret by za to, aby měli v České republice dobré jméno, dali všechno,“ řekl nedávno pro Deník Igor Timko. „Stále si pamatujeme na naše začátky, kdy jsme hráli za párek a za naftu. Dnes zíráme, když si skupina, která nemá žádné zkušenosti, a v rádiu jí hrají jednu jedinou písničku, stanovuje finanční hranice. Je holt jiná doba, ale nechceme si stěžovat, proč taky. V letech 1999 až 2000 nám všichni doma říkali, že Češi jsou konzervativní, že nás nepřijmou, protože milují Team a Elán. Ale opak byl pravdou. Už nějakou dobu máme poměr koncertů sedmdesát procent v Čechách vůči třiceti na Slovensku. Což je logické, vzhledem k tomu, že vás je jednou tolik,“ dodal Timko.

No Name hraje ve složení Igor Timko – zpěv, Dušan Timko – kytara, zpěv, Ivan Timko – bicí, zpěv, Roman Timko – sólová kytara, zpěv, Vilo Gutray – baskytara a Zoli Sallay – klávesy, zpěv.