Sídlo boha Radegasta – beskydské Pustevny – budou v sobotu již po páté svědkem tradiční akce pro celou rodinu Radegastův rej. Kromě největších hudebních taháků v podobě kapely Support Lesbiens a písničkáře Pavla Dobeše se mohou návštěvníci těšit na celou řadu atrakcí. Jedním z vrcholů bude souboj finalistů velké soutěže o srub v Beskydech, jehož vítěz si už v sobotu slavnostně odnese klíče.

Program na Pustevnách zahájí již deset minut po desáté hodině dopoledne skupina Šajtar a po něm již Pavel Dobeš s Tomášem Kotrbou. Na legendu světové hudby mohou návštěvníci zavzpomínat s revivalovou skupinou Queen revival Princess, představí se i Tomáš Kočko se svým orchestrem. Po dvou letech se na Radegastův rej vrátí i bubeníci Jjamping Drums a večer vyvrcholí koncertem Support Lesbiens.

Návštěvníky čeká jako každoročně městečko plné zábavy, které nabízí celou řadu atrakcí včetně lezecké stěny s klouzačkou, bungee running, vysokozdvižnou plošinu a laserovou střelnicíi. Novinkou budou letos i kohoutí zápasy.

Souběžně budou probíhat ukázky řemesel, soutěže pro návštěvníky, středověká mučírna a chybět nebude kromě skvělé muziky a dobré zábavy samozřejmě ani dostatek dobře vychlazeného Radegastu.

Radegastův rej je oblíbenou akcí, která přitahuje návštěvníky ze širokého okolí. V rámci dopravy na Pustevny doporučují organizátoři využití lanové dráhy z Ráztoky, připravena bude i kyvadlová doprava z Prostřední Bečvy.