Dramaturg klubu Kamil Rudolf uvedl, že za gramofony, efektorem a s mikrofonem v ruce se budou na stage pohybovat členové dvou soundů, které se výrazně zapsaly do dějin české a slovenské dnb a raggajungle scény.

Podle Rudolfa se jedná o zkušené veterány, kteří toho opravdu hodně pamatují a stejně tak mají i nabité své bagy s vinylama a dubplatama. Příznivci se mohou těšit na večer plný dnb, neura, techstepu, dubstepu a raggajunglu a na osvědčené athems, dechberoucí dubs, ale i na čerstvé novinky, co ještě nestačily pořádně vychladnout.

Noc plná zlámaných beatů se nezadržitelně blíží a djane Lady Su, F@tsound, ShakesBeer, Dj Vargas, Jahrider a MC Bushmasta ladí formu, aby se návštěvníci večera ani na vteřinu nenudili.

„Djane Lady Su, vlastním jménem Zuzana, inklinovala k elektronické hudbě už dávno,“ přibližuje protagonistku akce s názvem BASS CONTACT 4 dramaturg Kamil Rudolf.

„Jako posluchačka upřednostňovala elektro, techno a v neposlední řadě i drum and bass. Později však zjistila, že se hraní dnb chce věnovat aktivně,“ informoval Rudolf. „Line-up večera doplní Stoun DJ’s Lofi, Lineart a Drum-It. Vstupné bude šedesát korun, začíná se kolem dvacáté hodiny a končí až k ránu, tak neváhejte a přijďte si vše vychutnat,“ uzavírá dramaturg frýdecko–místeckého Stounu.

Kapela Mňága a Žďorp pak odehraje svůj koncert v sobotu 26. února.