Změnou neprošlo jen místo konání, ale také se pořadatelům podařilo rozšířit rozmanitost festivalu.

„Novinkou v tomto roce jsou dvě nové scény. První nová scéna B je věnována všem fanouškům elektronické hudby, kde její premiéru odstartuje tato skupina Dj´s: John Scott, Hypothec, Lahire, Lofi, Robbie vs. Juvi a Drum It. Druhou scénu C s názvem Radegast adrenalin park si mohou vyzkoušet všichni sportovní nadšenci. Doufáme, že se nová podoba festivalu bude líbit a přiláká minimálně tolik lidí, jako předešlé ročníky," dodal jeden z pořadatelů Tomáš Hypl. Na scéně A bude znít metal a rock. Fanoušci této hudby ani letos nepřijdou zkrátka.

Vystoupí tyto skupiny: Core Problem, Mletý standard, Bára Zemanová, Salamandra, Henych 666, Metalinda, Traktor, Desmod a Konflikt. Samotná akce se koná 16. června v areálu Sokolík ve Frýdku-Místku, areál bude otevřen ve 12 hodin.

Ceny lístků pořídíte do 15. června za 200 korun a na místě za 250 korun. Lístky si můžete zakoupit v předprodeji na těchto místech: Beskydské informační centrum Frýdek-Místek a Frýdlant nad Ostravicí, ve stánku u frýdecké nemocnice, Interspar prodejna Iron Blue a prodejna sýrů Vemena v Tescu.