A zpívat se může opravdu všude v hospodě, v dětském domově, na náměstí, nebo jen tak doma, například s návštěvou. Právě tato akce má ukázat krásu blížících se Vánoc nejkrásnějších svátků v roce. Frýdecko-místecký a Třinecký deník bude v daný den a v daný čas v Integrovaném sociálním ústavu Komorní Lhotka.

Klienti tohoto zařízení budou společně s dětmi ze zdejší školy a Markétou Konvičkovou zpívat koledy a my z tohoto předvánočního setkání uděláme reportáž. Nebudou tak chybět fotografie zachycující atmosféru a samozřejmě i názory účastníků ať už dětí z místní školy či klientů sociálního ústavu. Přineseme vám i rozhovor s Markétou Konvičkovou, která přijala naše pozvání a dnes v Komorní Lhotce zazpívá. Vše bude pochopitelně i na našich webových stránkách. Ale ve vašem Deníku se mohou objevit i fotografie z míst, kde budete zpívat koledy právě vy.

Záleží opravdu jen na vás, jak dnešní celorepublikovou akci chcete prožít. Každopádně si to všichni moc užijte a určitě pošlete fotografie na e-mailovou adresu tomas.machalek@denik.cz.