Předplatit Deník
Přihlásit

O Deníku

Kamil Dubský

Webeditor

archiv

V tehdejších Novinách Chrudimska jsem oficiálně začal pracovat v roce 2002, externě jsem ale do nich dopisoval již od poloviny 90. let, kdy jsem končil zdejší gymnázium a šel jsem na vysokou.

Věci veřejné, média a politika mě vždycky bavily, pochopil jsem však na vlastní kůži, že spíše právě z té druhé strany, z pozice novináře. Po dvou letech v redakci okresních novin jsem začal pracovat jako krajský redaktor v Hradci Králové, postupně s personálním útlumem, transformací Deníku a rozšířením homeoffice spíše "pod Hradcem Králové". Na pozici polovičního "krajánka" a okresního redaktora působím dodnes.

Nepíšu jen sport, neb si pletu set s poločasem. Stejně tak se nemotám ani do kultury, neb je mi jako hospodskému, což je moje druhé zaměstnání, bližší spíše ta nižší než vysoká kultura. Žiji na vesnici, mám krásnou chytrou dceru, dnes už vlastně slečnu, a skvělého psa.  

< Předchozí
1 z 3
Další >

Nejnovější články redaktora:

Napište zprávu redakci:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas se Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků východních Čech:

Prozkoumejte jiný region ČR: